Menu

U12 Piger (2006)

Efteret 2017

Træningstiderne er:

Mandag: 17.00 - 18.30 på bane 3

Onsdag: 17.00 - 18.30 på bane 3

U12 er for piger født i 2006.

Holdets stab

Assistenttræner
ingen pic
Rainier Hoyos Jazmin
Assistenttræner
ingen pic
Alexander Kraul
Assistenttræner
ingen pic
Julie Grotkær Schreiber
Trinleder
ingen pic
Tina Grotkær Schreiber

Spillerliste

profil
Anne Schreiber
profil
Anne Aamann-Svale
ingen img
Caroline Blach Hartvigsen
profil
Clara isolde Brohus
ingen img
Frederikke Emilie Broström
ingen img
Jada Jensen
profil
Juliane Sølvsteen
profil
Julie Friis Rodenberg
profil
Line Løwenstein Jensen
profil
Liv Kraul
ingen img
Liv Rosa Aaberg
ingen img
Maiken Jensen
profil
Naja-Marie Rathmann
profil
Nanna Hay Pedersen
profil
Naya Jazmin
profil
Sandra solee Madsen
ingen img
Sara Oca
profil
Sarah Rosenmeyer
profil
Sofie Gottfredsen

Holdets aktiviteterD U-12 2006

Februar 2018
19.
mandag

17:55 - 19:10

Træning
Vinter træning
Uden for kunstgræsbanen
21.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Vinter træning
Uden for kunstbanen
26.
mandag

17:55 - 19:10

Træning
Vinter træning
Uden for kunstgræsbanen
28.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Vinter træning
Uden for kunstbanen
Marts 2018
3.
lørdag

10:00 - 11:55

DBU-Stævne
Stævne: Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
4.
søndag

12:00 - 16:00

Stævne
Trailergaarden-Gantrup Cup
5.
mandag

17:55 - 19:10

Træning
Vinter træning
Uden for kunstgræsbanen
7.
onsdag

16:30 - 17:45

Træning
Vinter træning
Uden for kunstbanen
12.
mandag

17:55 - 19:10

Træning
Vinter træning
Uden for kunstgræsbanen
19.
mandag

17:55 - 19:10

Træning
Vinter træning
Uden for kunstgræsbanen
26.
mandag

17:55 - 19:10

Træning
Vinter træning
Uden for kunstgræsbanen
April 2018
2.
mandag

17:55 - 19:10

Træning
Vinter træning
Uden for kunstgræsbanen
6.
fredag

16:00 - 15:00

Stævne
hummel cup 2018
Juli 2018
23.
mandag

10:00 - 08:00

Stævne
Dana Cup 2018

Næste kampU11 Drenge kunstgræsturnering - 4. stævne • Pulje 54

Hjemme mod
Horsens fS (4)
3. mar
Kl. 10.00
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
U11 Drenge kunstgræsturnering - 4. stævne - Pulje 54