Menu
Hjemmekampe
September 2020
25.
fredag
18.30
FC Horsens
Omkl.18
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Designa Kunstgræs
Kunst
Lund IF
Omkl.21
Designa Kunstgræs
Kunst
Dommeromk. Dommer
26.
lørdag
10.30
FC Horsens
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 80
Designa Arena
Gedved IF
Designa Arena
26.
lørdag
11.00
FC Horsens
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 812
Designa Arena
IF Lyseng
Designa Arena
26.
lørdag
12.45
FC Horsens
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 783
Designa Arena
Hatting-Torsted Fodbold
Designa Arena
26.
lørdag
13.45
FC Horsens
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 465
Designa Arena
Jelling fS
Designa Arena
26.
lørdag
15.30
FC Horsens
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 452
Designa Kunstgræs
Esbjerg fB
Designa Kunstgræs
27.
søndag
10.00
Stensballe IK
Herrer
U8
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 627
Designa Arena
FC Horsens
Designa Arena
27.
søndag
10.30
FC Horsens
Herrer
U8
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 627
Designa Arena
Grejs-Dalen IK
Designa Arena
27.
søndag
13.00
Hatting-Torsted Fodbold
Kvinder
U9
U9 Piger B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 752
Designa Arena
FC Horsens
Designa Arena
27.
søndag
13.40
FC Horsens
Kvinder
U9
U9 Piger B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 752
Designa Arena
Seest B
Designa Arena
27.
søndag
15.00
FC Horsens
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 257
Designa Arena
Gauerslund IF
Designa Arena
28.
mandag
17.45
FC Horsens (2)
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Designa Arena
Lund IF
Designa Arena
28.
mandag
18.00
FC Horsens
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 926
Designa Arena
KoldingQ
Designa Arena
30.
onsdag
17.45
FC Horsens
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken - Forår 2020 • Pulje 1
Designa Arena
Hatting Motion
Designa Arena
30.
onsdag
17.45
FC Horsens
Kvinder
U12
U12 Piger A (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 221
Designa Arena
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Designa Arena
Oktober 2020
1.
torsdag
18.00
FC Horsens
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Designa Arena
Juelsminde IF
Designa Arena
3.
lørdag
10.30
FC Horsens
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 80
Designa Arena
Billund IF
Designa Arena
3.
lørdag
12.00
FC Horsens
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 965
Designa Arena
HT/SIK
Designa Arena
3.
lørdag
13.30
FC Horsens
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 836
Designa Arena
Løsning IF
Designa Arena
3.
lørdag
14.00
FC Horsens
Kvinder
U9
U9 Piger A (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 741
Designa Arena
Vejle B
Designa Arena
3.
lørdag
14.40
Stautrup IF
Kvinder
U9
U9 Piger A (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 741
Designa Arena
FC Horsens
Designa Arena
4.
søndag
10.00
FC Horsens
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 512
Designa Arena
Aarhus Fremad
Designa Arena
4.
søndag
11.20
Silkeborg IF
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 512
Designa Arena
FC Horsens
Designa Arena
4.
søndag
12.30
FC Horsens
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 926
Designa Arena
Kolding B
Designa Arena
4.
søndag
14.00
FC Horsens
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Efterår 2020 • Pulje 280
Designa Arena
BMI
Designa Arena
4.
søndag
16.00
FC Horsens
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 296
Designa Arena
Horsens Freja
Designa Arena
5.
mandag
17.30
FC Horsens (1)
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Designa Arena
HfS Motion
Designa Arena
7.
onsdag
17.00
FC Horsens (806)
Kvinder
U18
DBU Jylland Pokal U18 Piger/11 (2003-04) • Pulje 1
Designa Kunstgræs
Silkeborg IF Q (DM)
Designa Kunstgræs
7.
onsdag
17.30
FC Horsens
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken - Forår 2020 • Pulje 1
Designa Arena
Lindved GF
Designa Arena
9.
fredag
18.30
FC Horsens
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2020 • Pulje 19
Designa Kunstgræs
Prügelknabe IK
Designa Kunstgræs
10.
lørdag
11.00
FC Horsens
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 812
Designa Arena
Varde IF
Designa Arena
10.
lørdag
11.45
FC Horsens
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 614
Designa Arena
BMI/TMG
Designa Arena
10.
lørdag
13.30
FC Horsens
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Designa Arena
Horsens Freja
Designa Arena
11.
søndag
12.00
FC Horsens
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 646
Designa Arena
Hørning IF
Designa Arena
11.
søndag
19.00
FC Horsens
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 296
Designa Arena
Give/Thyregod
Designa Arena
18.
søndag
10.30
FC Horsens
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 230
Designa Arena
Aabyhøj IF
Designa Arena
18.
søndag
11.00
FC Horsens
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 812
Designa Arena
Haderslev FK
Designa Arena
18.
søndag
13.30
FC Horsens
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2020 • Pulje 73
Designa Arena
Brædstrup IF
Designa Arena
18.
søndag
15.00
FC Horsens
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1B (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 964
Designa Kunstgræs
FC Sønderborg
Designa Kunstgræs
Kampe på udebane
September 2020
23.
onsdag
18.00
Horsens KFUM
Herrer
M+32
Horsens Oldboys A-rækken - Forår 2020 • Pulje 1
Bankagerhallen
FC Horsens
Bankagerhallen
23.
onsdag
18.00
Vinding SF
Kvinder
U12
U12 Piger A (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 221
Vinding Stadion
FC Horsens
Vinding Stadion
23.
onsdag
19.00
Sole IF
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 296
Øster Snede Stadion
FC Horsens
Øster Snede Stadion
24.
torsdag
18.00
Brande IF
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2004) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 454
Brande Stadion
FC Horsens
Brande Stadion
24.
torsdag
18.00
Bredballe IF
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 80
Sunset Park, Hældager
FC Horsens
Sunset Park, Hældager
26.
lørdag
10.00
Bredballe IF
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (2010) 8M - Efterår 2020 • Pulje 14
Danbolig Arena Gauerslund
FC Horsens
Danbolig Arena Gauerslund
26.
lørdag
10.00
Nr. Bjært/Strandhuse
Herrer
U8
U8 Drenge A (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 616
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
FC Horsens
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
26.
lørdag
11.00
VRI
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 512
NES Park
FC Horsens
NES Park
26.
lørdag
12.00
Hedensted IF
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 538
Hedensted Stadion
FC Horsens
Hedensted Stadion
26.
lørdag
12.00
Aabyhøj IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 614
Aabyhøj Stadion
FC Horsens
Aabyhøj Stadion
26.
lørdag
13.00
AIA/Tranbjerg
livescore
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2020 • Pulje 19
Grønløkke Stadion
FC Horsens
Grønløkke Stadion
27.
søndag
10.00
Stensballe IK
Herrer
U8
U8 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 627
Designa Arena
FC Horsens
Designa Arena
27.
søndag
10.00
Stensballe IK
Kvinder
U8
U8 Piger B (2013) 5M - Efterår 2020 • Pulje 763
Hedensted Stadion
FC Horsens
Hedensted Stadion
27.
søndag
10.30
Skodborg IF
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 965
Skodborg Stadion
FC Horsens
Skodborg Stadion
27.
søndag
11.00
Stavtrup/Viby IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 646
Viby Idrætspark
FC Horsens
Viby Idrætspark
27.
søndag
11.20
Stensballe IK (2)
Kvinder
U10
U10 Piger B (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 731
Stensballe Hallen
FC Horsens
Stensballe Hallen
27.
søndag
11.40
IF Lyseng
Kvinder
U9
U9 Piger A (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 741
Lyseng Idrætspark
FC Horsens
Lyseng Idrætspark
27.
søndag
12.10
Odder IGF
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 836
Spektrum Odder
FC Horsens
Spektrum Odder
27.
søndag
13.00
Hatting-Torsted Fodbold
Kvinder
U9
U9 Piger B (2012) 5M - Efterår 2020 • Pulje 752
Designa Arena
FC Horsens
Designa Arena
28.
mandag
17.30
Hedensted IF
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 53
Hedensted Stadion
FC Horsens
Hedensted Stadion
28.
mandag
17.45
Hatting Motion
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Hatting Stadion
FC Horsens (1)
Hatting Stadion
29.
tirsdag
19.00
Hover IF
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 296
Hover Stadion
FC Horsens
Hover Stadion
30.
onsdag
17.30
F.C.Fredericia (L2A/971)
Herrer
U13
DBU Jylland Pokal U13 Drenge/8 (2008) • Pulje 1
KFUM Parken
FC Horsens (L1B/964)
KFUM Parken
30.
onsdag
19.00
KoldingQ
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 812
Fynske Bank Arena (kunst)
FC Horsens
Fynske Bank Arena (kunst)